Sportareál Česká Lípa
Modernější ze dvou plaveckých bazénů, které se v České lípě nacházejí, nabízí veškeré příslušenství, které je dnes v plaveckých bazénech již běžné. V roce 2007 byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce celého areálu plaveckého bazénu a od tohoto roku tak všem svým návštěvníkům nabízí ty nejmodernější vymoženosti.

Plavecký bazén s tradiční délkou pětadvaceti metrů nabízí šest plaveckých drah, přičemž do každé se můžete vrhnout ze skokanského můstku. Po plaveckém výkonu se nabízí jednoznačná volba, jak nechat odpočinout tělesným svalům, protože opodál leží prostorná vířivka, do které se vejde šest dospělých lidí.

Zkrátka nepřijde při návštěvě zdejšího „plavečáku“ ani dětská duše, která zajisté vyzkouší tobogán, který vás zavede i do venkovního prostoru, aby vás na úplném konci žlutá „roura“ vrátila zpátky dovnitř objektu. Soutěživí plavci i neplavci zajisté nepohrdnou možností porazit svého kamaráda nebo kamarádku v sjezdu do vody na skluzavce, která k tomu díky svým dvěma drahám doslova vybízí. Již tradičním prvkem podobných sportovních komplexů je divoká řeka, která nechybí ani v České lípě. Její proud se spíná se v daných časových intervalech.

Během koupání můžete využít útulného posezení s výhledem na velký plavecký bazén. To se může hodit hlavně v případě, kdy si chcete odpočinout a dát si v klidu nápoj či drobné občerstvení, zatímco vaše ratolesti chtějí pokračovat v nabírání fyzičky uvnitř bazénu. Odtud je můžete mít pod kontrolou a přitom si užívat zaslouženého odpočinku. Občerstvit se můžete v bufetu, avšak využít můžete i automatů na horké nápoje (např. káva, čokoláda, cappuccino), anebo se osvěžit chlazeným nápojem od některé ze známých značek.

Areál plaveckého bazénu v České lípě nabízí také mezi návštěvníky bazénů velice oblíbenou finskou saunu, která je v provozu po většinu otevírací doby bazénu a nabízí příjemné zpestření a relax po plaveckém výkonu.

Otevírací doba: 

Po - Ne 10:00 - 21:30 hod

Ceník: 

pondělí-pátek: dospělí 80,- Kč/1,5 hod. ; 100,- Kč/3 hod.

zvýhodněné vstupné 60,- Kč/1,5 hod.; 80,- Kč/3hod

rodinné vstupné 260,- Kč/1,5 hod.; 280,- Kč/3 hod. (2 dospělí + 2 děti do 150 cm)

sobota-neděle: dospělí 90,- Kč/1,5 hod.; 110,- Kč/3 hod.

zvýhodněné vstupné 70,- Kč/1,5 hod.; 90,- Kč/3 hod.

rodinné vstupné 270,- Kč/1,5 hod.; 290,- Kč/3 hod.

Poloha: 

Barvířská č.p. 2690
Česká Lípa

Mapa: 
Tel: 
487825422

volané číslo neexistuje

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.